Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRIJEDA - 15.01.2014

+2
Djuro
miko21
6 posters

 :: Početna :: FORUM :: ARHIVA

Go down

SRIJEDA - 15.01.2014 Empty SRIJEDA - 15.01.2014

Postaj  miko21 uto 14 sij 2014, 09:06

SRIJEDA - 15.01.2014 Z0dq
miko21
miko21
Admin
Admin

Datum registracije : 09.12.2010
Dob : 33
Broj postova : 772
Lokacija : Osijek

https://vskladara.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

SRIJEDA - 15.01.2014 Empty Re: SRIJEDA - 15.01.2014

Postaj  Djuro uto 14 sij 2014, 22:51

20:55 Ol.Lyon(PiK)-Marseille X; 1,65 Rolling Eyes

Prvo moram napomenuti da se ne držim statistike da su se zadnja dva ogleda održala kod Lyona kao domaćina i oba završila nerješeno, ali i to može ići na ruku analizi. Francuska liga je općenito prepuna X-eva. Prije bih dao prednost Lyonu koji je statistički u boljoj formi, ali Marseille je u zadnjih nekoliko kola doživio svojevrsno 'buđenje', nakon nanizane 3 izgubljene, krenuli su nizati uspješne utakmice na kojima su u svakoj dali po 2 gola. Identičan niz zadnjih 5 utakmica ima i Lyon, samo što sa nešto boljom skoring-formom. Jako dugo sam se dvoumio između dvoznaka 1X, ali me zainteresiralo baš to 'buđenje' Marseille-a, zbog kojeg ova dva kluba skoro pa u spektar pariraju jedan drugome i mislim da će držati na X-u, barem poluvrijeme ili kraj.

:good
Djuro
Djuro
Webmaster
Webmaster

Datum registracije : 11.12.2012
Dob : 28
Broj postova : 126
Lokacija : Velika Gorica

[Vrh] Go down

SRIJEDA - 15.01.2014 Empty Re: SRIJEDA - 15.01.2014

Postaj  Vlado sri 15 sij 2014, 07:09

18:00 Crna gora +10,5-Hrvatska 1@1,40  bet365 legla lova  

Drugo kolo europskog prvenstva u Danskoj sastaju se Crna gora i Hrvatska.Apsolutni favorit je reprezentacija Hrvatske a moja oklada je da Crna gora neće izgubiti sa 11 golova razlike.Gledajući malo statističke podatke ove dvije reprezentacije došao sam do zaključka da Hrvatska nije momčad koja ima srca neku reprezentaciju toliko poniziti da je pobijedi sa tolikim brojem golova osim kada igra sa egzotičnim reprezentacijama što se rukometa tiče.Do sada su igrale međusobno samo jednom i to na EP 2008 kada je Hrvatska dobila 8 razlike.
Vlado
Vlado

Datum registracije : 16.12.2010
Broj postova : 159

[Vrh] Go down

SRIJEDA - 15.01.2014 Empty Re: SRIJEDA - 15.01.2014

Postaj  miko21 sri 15 sij 2014, 09:14

03:50 Čilić M.(gs)-Simon G. ost (1,40) :sup legla lova 

Drugi krug AO gdje igram da u susretu Čilića i Simona neće biti 3:0 za našu nadu tako da mi svaki drugi rezultat mi odgovara. Čilić se prošlo kolo izvukao protiv Granollersa gdje je gubio 2:0, ali je uspio preokrenuti. Čiliću smeta ova velika temperatura u Australiji, a kome i ne bi jer se igra na stupnjevima i po +40 što stvarno nije humano zbog toga je i Dodigu jučer došlo loše i zbog toga predao susret protiv Dzumhura. Simon se također prvo kolo išao u 5. set i to protiv Brandsa. Ovo mi se čini kao jako sigurna oklada jer ne vjerujem da Čilić može ovdje 3:0 dobiti jer on sam sebi inače zakomplicira život tako da je znao par puta sam sebe izbaciti, a opet najveću nadu polažem u tu vrućinu "Link" :sm


Zadnja promjena: miko21; čet 16 sij 2014, 11:20; ukupno mijenjano 1 put.
miko21
miko21
Admin
Admin

Datum registracije : 09.12.2010
Dob : 33
Broj postova : 772
Lokacija : Osijek

https://vskladara.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

SRIJEDA - 15.01.2014 Empty Re: SRIJEDA - 15.01.2014

Postaj  Leki sri 15 sij 2014, 11:15

16.01.2014, 02:30, Australian Open, 2. round, hard  M. Przysiezny – S.Robert

U drugom kolu Australian Opena sastaju se poljak Michael Przysiezny (rank. #64) i francuz Stephan Robert (rank. #119). Kladionice su u ulogu favorita logično stavile mlađeg i bolje plasiranog poljaka koji je u prvom kolu savladao Horacia Zeballosa sa 6:3 7:6 7:5 te tako upisao svoju prvu pobjedu ove sezone ujedno i prvu na Australian Openu u karijeri. Ove sezone pokušao je prije prvog GS-a u Dohi i Aucklandu no F.Mayer i Paire pokazali su se kao prejaki suparnici. Poljak je svestran igrač i na svim podlogama može odigrati dobro no nema uspjeha baš na hardu što se ATP razine tiče. Prošle sezone je izborio top100 ranking većinom kroz challengere no počeo je prolaziti prva kola i na ATP razini te iznenadio neke favorizirane protivnike. Ovdje je odigrao dobro u prvom kolu imao je visok postotak ubačaja prvog servisa, osvojio puno bodova na servis i protivnik nije mogao držati takav ritam te je stoga Przysiezny ima više prilika na prijemu i to je znao iskoristiti te pretočiti sve u pobjedu nakon tri seta. Robert je pak jedan od igrača koji se nikako ne daju u mirovinu i u tridesetima još se dobro i drži obzirom da nikad nije napravio ništa posebno na najvišoj razini. Prošle sezone dosta je lutao i igrao sve od futuresa do grand slama i sve skupa još je i dobro završilo te je upisao 50 pobjeda i 20 poraza. Kroz karijeru igrao je najviše na clayu no i na hardu je također dosta dobar, a ovdje može biti sretan što se uopće našao u glavnom ždrijebu jer je upao kao lucky looser nakon poraza u trećem kolu od Berrera. To mu je izgleda jako dobro sjelo i u prvom kolu imao je nešto lakšeg protivnika u vidu slovenca Bedenea kojeg je pobijedio lakoćom u tri seta 7:6 6:3 6:0 i kako je meč odmicao sve je više imao sve u svojim rukama, a protivnik mu se na kraju totalno raspao. Iako je rezultat uvjerljiv igra mu baš i nije bila nešto uvjerljiva te je ubacio manje od polovice prvog servisa i nije imao puno besplatnih poena nakon servisa, a ponajviše mu je pomogao sam slovenac koji praktički nije mogao dobiti poen nakon drugog servisa i u razmjenama udaraca nije imao šanse protiv roberta koji ima sličan stil igre sa čekanjem greške protivnika, a puno više tih grešaka napravio je na kraju Bedene i krajnji rezultat bio je neizbježan. Sada u drugom kolu ipak mnogo teži posao čeka iskusnog Roberta jer ima protivnika koji traži poen i napada te ne teži nadigravanju i dugačkim prebacivanjima. Uz to mlađi je četiri godine i fizički je jači te će biti u prednosti ako se meč oduži jer su uvjeti u australiji jako zahtjevni za igranje. Ako jedan i drugi odigraju približno jednako kao u prvom kolu Poljak je u velikoj prednosti i trebao bi doći do pobjede, a također trebao bi biti u prednosti ako meč ode u peti set, a ne vjerujem da Robert može dobiti ovo ekspresno pa tako mi se logično nameče igranje na Przysieznyog. Igrali su međusobno dva puta no jako davno i ti rezultati nemaju nikakve veza sa ovim ogledom samo napominjem da je Robert slavio na clayu dok je Przysiezny bolji bio na hardu u dvorani.

Przysiezny M.-S.Robert 1 1.55  :hrl
Rolling Eyes
Leki
Leki

Datum registracije : 08.12.2010
Dob : 38
Broj postova : 154
Lokacija : V.G.

[Vrh] Go down

SRIJEDA - 15.01.2014 Empty Re: SRIJEDA - 15.01.2014

Postaj  NUNA sri 15 sij 2014, 16:19

19:30    bilbao - betis  -1    1,30           :hrl legla lova  



uzvratna utakmica španjolskog kupa
bilbao na svom novom stadionu san mames dočekuje betis i lovi zaostatak od 1 gola
bilbao nastavlja s odličnim igrama kod kuče gdje još nije izgubio utakmicu ove sezone i čak imaju bolji skor od
real madrida. prošli vikend su deklasirali almeriu več u prvih pola sata i zabili i m3 komada
i na toj su se utakmici ozlijedili  susaeta i munian kojih večeras neče biti
betisu je ovo sezona za zaborav i najvjerojatnije če  i ispasti jer gube utakmice i doma a posljednja je bila prije 3 dana
kad su izgubili od ne tako jake osasune a krivac bi možda bio i trener garrido koji svaku utakmicu puno rotira momčad
pa se i za ovu utakmicu nezna točan sastav
sigurno neče biti srednjeg reda gdje su ozlijeđeni torres,mabwati.vadillo
malo me strah takvog betisa jer nemaju šta za izgubit i vjerovatno če igrati otvoreno jer im je prvenstvo bitnije ......

 @
NUNA
NUNA

Datum registracije : 09.12.2010
Broj postova : 163

[Vrh] Go down

SRIJEDA - 15.01.2014 Empty Re: SRIJEDA - 15.01.2014

Postaj  mystery sri 15 sij 2014, 16:41

02:30     Stephens-Tomljanović    1   1.20     :sup legla lova 




          Meč 2. kola Australian Opena u kojem se sastaju Američka tenisačica Sloane Stephens i Hrvatska predstavnica Ajla Tomljanović. Stephens 13. na WTA listi, dok je Tomljanović 67. Stephens se prošle godine sjajnim nastupima na Grand Slamovima naglo popela na tablici, a Tomljanović se isto naglo popela u top 100. Stephens je u 1. kolu na 45 stupnjeva celzijevih pobijedila Kazahstansku predstavnicu Yaroslavu Shvedovu 7:6 6:3, nakon 1:47 igre, dok je Tomljanović pobijedila Majerić 6:3 6:7 4:6, nakon 2:09 igre. Unatoč velikim vrućinama, računam na pobijedu Stephens jer je za par klasi bolja igračica od Tomljanović. Vrijedi spomenuti kako je 2010. Stephens na hardu već pobijedila Tomljanović sa 6:1 6:0.


         SRETNO     king
mystery
mystery

Datum registracije : 06.12.2011
Broj postova : 113

[Vrh] Go down

SRIJEDA - 15.01.2014 Empty Re: SRIJEDA - 15.01.2014

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 :: Početna :: FORUM :: ARHIVA

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.