Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UTORAK - 14.01.2014

+2
Vlado
miko21
6 posters

 :: Početna :: FORUM :: ARHIVA

Go down

UTORAK - 14.01.2014 Empty UTORAK - 14.01.2014

Postaj  miko21 pon 13 sij 2014, 10:11

UTORAK - 14.01.2014 Z0dq
miko21
miko21
Admin
Admin

Datum registracije : 09.12.2010
Dob : 33
Broj postova : 772
Lokacija : Osijek

https://vskladara.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

UTORAK - 14.01.2014 Empty Re: UTORAK - 14.01.2014

Postaj  Vlado pon 13 sij 2014, 10:23

09:00  -9,5/Nadal-Tomić 2@1,55  :fav PREDANO KOEF.1

Iako znam da nije baš uputno igrati kontrahendikep protiv Nadala mišljenja sam da kladionice pomalo i pretjeruju u određivanju margina,pogotovo ako znamo da je bernard Tomić odličan hard igrač i da obično u toku godine najbolje igra upravo u Australiji.Igrali su ovdje prije dvije godine i Nadal je pobijedio taman sa 9 gemova razlike,neka tako bude i danas.
Vlado
Vlado

Datum registracije : 16.12.2010
Broj postova : 159

[Vrh] Go down

UTORAK - 14.01.2014 Empty Re: UTORAK - 14.01.2014

Postaj  Djuro uto 14 sij 2014, 07:01

21:30 AtleticoM-Valencia 1; 1,40 legla lova 

Već sam 2 puta ove godine uzimao Atletico za tip, i mislim da smo naučili da Atletico uvijek ili igra X ili dobije. Prošlu utakmicu sa Valencijom imaju remi 1:1, tako da im je sada pobjeda 'mus'. Sumnjam da bi si dozvolili kiks. Što se tiće domaće forme, u zadnjih 15 utakmica imaju 13 pobjeda i 2 remija, i to oba sa Barcelonom. Mislim da ovo moraju uspjeti :)

 :good
Djuro
Djuro
Webmaster
Webmaster

Datum registracije : 11.12.2012
Dob : 28
Broj postova : 126
Lokacija : Velika Gorica

[Vrh] Go down

UTORAK - 14.01.2014 Empty Re: UTORAK - 14.01.2014

Postaj  Leki uto 14 sij 2014, 09:30

15.01.2014, 10:30, Australian Open, 2. round, hard  V.Pospisil – M.Ebden

Drugo kolo Australian Opena počinje mečevima iz donjeg dijela ždrijeba gdje se nalazi prvi favorit Novak Đoković. Meč koji sam odabrao za analizu je iz gornjeg dijela te zadnje četvrtina, a sastaju se Kanađanin Vasek Pospisil (rank. #30) i Australac Matthew Ebden (rank. #67). Pospisil se prošle sezone dobrim nastupima na američkom kontinentu i u Baselu probio u svjetski vrh i na ATP razinu gdje još uvijek ima dosta mali broj mečeva i negativan ukupni score. Još apsolutno ništa nije napravio na grand slam turnirima gdje iz devet mečeva ima tek tri pobjede. Ovdje je u prvom kolu svladao  još jednog domaćeg predstavnika Grotha u tri seta, a da pritom nije izgubio svoj servis koji mu je uz forhend glavno oružje. Prije ovog turnira odigao je još u Chennaiu gdje je predao u polufinalu Wawrinki zbog bolova u leđima. Njegov protivnik jedan je od mnogih australaca u glavnom ždrijebu no Ebden je to zaradio svojim rankingom, a ne pozivnicom. Prošla sezone za njega je loše počela i pao je na niske grane no u drugom dijelu okrenuo se challengerima na kojima je igrao jako dobro i vratio se u top100 društvo. Ove sezone igrao je u Brisbaneu gdje ispada u drugom kolu od Nishikoria te u Sydneyu gdje ga odmah u startu zaustavlja Benneteau. Doživio je dakle dva uvjerljiva poraza i nije bio favorit ni ovdje u prvom kolu protiv Mahuta no izborio se nekako za pobjedu kroz pet setova. Poveo je prvo sa 2:0 no onda izgubio sljedeća dva seta od kojih je u četvrtom bilo čak 6:0 no sabrao se i nije doživio psihički slom te je peti odlučujući set osvojio sa 6:3. Dakle imamo dvoboj dva po meni dosta slična igrača koja preferiraju hard terene kao što su ovi i uzdaju se više u snagu svojih početnih udaraca i forhenda nego na neku profinjenu tehniku kojom bi izigrali protivnika u razmjenama udaraca. Pospisil je dosta bolje plasiran na ljestvici no to ne znači da je bolji igrač jer tako je visoko zahvaljujući mastersu u Montrealu gdje je stigao do polufinala. Ebden je domaći predstavnik i to je njegova velika prednost ovdje samim time jer je i Pospisil igrač koji daleko najbolje igra upravo na domaćem terenu (bar je tako bilo do ove sezone). Australac je također i više sklon izlascima naprijed i riskantnoj igri te ga je ne bih samo tako otpisao u ovom meču, a kao najrealnija opcija nameče mi se zbroj gameova više u prvom setu jer glavna snaga ove dvojice ipak je na početnom udarcu, a ne na returnu te ne očekujem puno prilika za break. Tip je malo riskantniji ali se trenutno dobro plaća i zato sam ga uzeo, a kasnije očekujem naravno dosta veliki pad kvote na over prvog seta.

9,5/V.Pospisil-Ebden M. više 1.75  :hrl
Rolling Eyes
Leki
Leki

Datum registracije : 08.12.2010
Dob : 38
Broj postova : 154
Lokacija : V.G.

[Vrh] Go down

UTORAK - 14.01.2014 Empty Re: UTORAK - 14.01.2014

Postaj  stanque uto 14 sij 2014, 12:07

14:00 Ural E. - Bakken Tip 1 1,25  :fav legla lova  
Rusi imaju 8 pobjeda zaredom i u odličnoj su formi.Bili su prvi u svojoj grupi gdje su izbacili turski Tofas.Danci su već ispunili cilj neočekivanim prolaskom skupine.Nadam se da će umor i daleki put od 4200 km,te vremenska razlika od 5 sati također odigrati ulogu.
stanque
stanque

Datum registracije : 15.12.2010
Broj postova : 111

[Vrh] Go down

UTORAK - 14.01.2014 Empty Re: UTORAK - 14.01.2014

Postaj  miko21 uto 14 sij 2014, 14:49

01:00 Dodig I.(1.sh-2,5)-Dzumhur 2 (1,60) :sup legla lova 

Jedan par gdje neću morati guliti jutarnju smjenu zajedno sa JBA, a moža i nikako u slučaju da Makedonce izgubi. Šta reci za Dodiga? Prošao je prvo kolo jer ga je ždrijeb spojio sa Karlovićem koji je dobar samo za over gemova, ali općenito Dodig nije u nekakvoj zavidnoj formi u kojoj je nekada znao biti. Krajem prošle godine je nastupio na turniru u Dohi gdje izgubio odmah u prvom kolu od Browna 6:4 6:2. Njegov protivnik Damir Dzumhur je put do ovdje našao prvo kroz kvalifikacije tako da je eliminirao Browna, Desein i Bemelmansa i to veoma lagano, a onda je prvo kolo lagano odradio protiv Jan Hajeka 6:4 6:2 6:1. Uzevši sve u obzir Dzumhur (Dzumbir) ima ovdje svoje šanse tako da je 1,25 na Dodiga zapravo premalo za riskirati. Vidimo i sami kako se ovaj turnir odvija, tako da favoriti ili ispadaju ili dožive dobar otpor ma bez obzira koliko oni kvalitetno bili jaki ili protivnici slabi. Prvi set -2,5 na Damira je po meni sasvim solidno, ostaje da vidimo.


Zadnja promjena: miko21; sri 15 sij 2014, 00:43; ukupno mijenjano 1 put.
miko21
miko21
Admin
Admin

Datum registracije : 09.12.2010
Dob : 33
Broj postova : 772
Lokacija : Osijek

https://vskladara.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

UTORAK - 14.01.2014 Empty Re: UTORAK - 14.01.2014

Postaj  elninjo uto 14 sij 2014, 16:25

20:45 Fulham - Norwich City 1x (1,40)  :splus  legla lova 

Meč 2 premijerligaške ekipe u FA kupu koje se na prvenstvenoj ljestvici nalaze tačno jedno iznad drugog, Norwich je 15. sa 20 bodova, a Fulham 16. sa bodom manje. Ovo će biti njihov treći međusobni meč u zadnjih 20-ak dana. Uspješniji u prethodna 2 duela je bio današnji domaćin koji je u prvom meču, u prvenstvenoj utakmici, pobijedio sa 2:1 u gostima, dok je ova druga, u FA kupu, završila sa 1:1 u jednoj izjednačenoj utakmici. Za danas domaći trener Rene Meulensteen najavljuje najjači sastav, žele izboriti prolazak u sljedeći krug, a u tome bi im trebali pomoći golman Stekelenburg, te kapiten Hangeland koji su se oporavili od povreda, ali o njihovom nastupu će se odlučiti pred utakmicu: ''Brede (Hangeland) is very close, very close – he’s trained really well and hopefully we can introduce him on Tuesday. When Brede comes back you get a very, very experienced defender, and hopefully that will give us some more options.''.
Gostujući trener najavljuje izmjene u sastavu te će dosta izmiksati sastav, priliku će dobiti rezerve koje dobijaju manje prilika u prvenstvenim utakmica, dok će najbolje odmarati za prvenstvo. Doveli su i jedno pojačanje, a to je Argentinac Jonas Gutierrez koji ipak neće nastupiti danas jer nije na vrijeme registrovan za ovu utakmicu. Također, nakon povreda se treningu vraćaju Alex Tettey i Anthony Pilkington, ali po riječima gostujućeg menadžera Chris Hughtona ni oni neće nastupiti danas.
Zanimljivo je pogledati međusobni omjer koji kaže da Norwich nikad nije pobijedio Fulhama (gledajući od 1999.godine), vjerujem da neće ni danas prekinuti taj crni niz.
Mislim da će Fulham u ovom meču ostvariti pobjedu, a ja se ograđujem sa 1x koji u Sportplusu daju za 1,40, dok ostale kladionice drže koef. na oko 1,3.

Sretno svima.
elninjo
elninjo

Datum registracije : 17.09.2013
Broj postova : 72

[Vrh] Go down

UTORAK - 14.01.2014 Empty Re: UTORAK - 14.01.2014

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 :: Početna :: FORUM :: ARHIVA

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.