Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DUFRAISNE-JBA ; OSOBNI POST ; TENIS ; SEZONA 2015.

Go down

DUFRAISNE-JBA ; OSOBNI POST ; TENIS ; SEZONA 2015.  Empty DUFRAISNE-JBA ; OSOBNI POST ; TENIS ; SEZONA 2015.

Postaj  Dufraisne-JBA pet 27 oľu 2015, 12:34

01:00 Williams S.-Niculescu M. ; Hendikep gemova (-4,5) ; 1 1,40 :psk   :prolaz:

  Lijep pozdrav svima! Vraćam se na forum i dolaziti ću s vremena na vrijeme onda kada bude neki po meni izgledan par koji sam odigrao. S obzirom da je uz MT kod nas uveden i porez na dobitak jako je teško biti u pozitivi igrajući u našim kladionicama tako da se kod nas po meni isplati igrati samo one parove koji su izgledni a za koje najbolju ponudu na tržištu daju naše kladionice. Upravo takav par je ovaj u kojemu se sastaju prva igračica WTA ljestvice Serena Williams i Monica Niculescu koja je trenutno 70. na ljestvici. Igrale su međusobno i na prošlom turniru u Indian Wellsu te tada ova margina hendikepa nije prošla (7:5 7:5) ali to je bio poseban meč jer je Serena igrala na tom turniru prvi put nakon 14 godina izbivanja zbog rasizma i bila je vidljiva njena nervoza i mnogo emocija u tom meču. Današnji meč se igra u Miamiu,turniru kojeg je Serena osvajala 7 puta i na kojemu se uvijek osjeća odlično dok je Niculescu u lošoj formi ove sezone (omjer 2-5) a od tih 5 poraza 4 je bilo iznad ove margine hendikepa. U ostalim kladionicama nema ove margine osim u :fav  gdje je također -4,5 za 1,40 a u drugim kladionicama je najmanja margina -5,5 za ne puno veći koef. (1,45-1,60) tako da je ovo po meni korektna ponuda. Ubuduće neću pisati analizu s obzirom na stanje na forumu nego ću samo ostaviti par onda kad budem nešto odigrao u našim kladionicama. Pozdrav svima!
Dufraisne-JBA
Dufraisne-JBA

Datum registracije : 15.12.2010
Broj postova : 221

http://www.olbg.com/?tx287534

[Vrh] Go down

DUFRAISNE-JBA ; OSOBNI POST ; TENIS ; SEZONA 2015.  Empty Re: DUFRAISNE-JBA ; OSOBNI POST ; TENIS ; SEZONA 2015.

Postaj  Dufraisne-JBA ned 05 tra 2015, 14:54

19:00 Đoković N.-Murray A. ; Osnovna ponuda ; 1 1,35 :psk   :prolaz:

  Novak Đoković je izašao kao pobjednik u šest zadnjih međusobnih mečeva protiv Andy-a Murray-a. U našim kladionicama ovaj par je "Bonus tip" i kao takav je najbolja ponuda na tržištu baš u našim kladionicama,po meni se isplati odigrati. Sretan Uskrs svima!
Dufraisne-JBA
Dufraisne-JBA

Datum registracije : 15.12.2010
Broj postova : 221

http://www.olbg.com/?tx287534

[Vrh] Go down

DUFRAISNE-JBA ; OSOBNI POST ; TENIS ; SEZONA 2015.  Empty Re: DUFRAISNE-JBA ; OSOBNI POST ; TENIS ; SEZONA 2015.

Postaj  Dufraisne-JBA pet 10 tra 2015, 17:00

20:15 Radwanska A.-Koukalova K. ; Hendikep gemova (-4,5) ; 1 1,55 :psk   :prolaz:

  Lijep koef. za ovu marginu hendikepa s obzirom da se u drugim našim kladionicama kreće od 1,35 do 1,50 a u stranim kladionicama je čak na marginu -5,5 manji koef. tako da je ovo po meni korektna ponuda. Agnieszka Radwanska je u oba dosadašnja meča na ovom turniru pobijedila iznad ove margine hendikepa i po meni se ovo isplati odigrati. Pozdrav svima!
Dufraisne-JBA
Dufraisne-JBA

Datum registracije : 15.12.2010
Broj postova : 221

http://www.olbg.com/?tx287534

[Vrh] Go down

DUFRAISNE-JBA ; OSOBNI POST ; TENIS ; SEZONA 2015.  Empty Re: DUFRAISNE-JBA ; OSOBNI POST ; TENIS ; SEZONA 2015.

Postaj  Dufraisne-JBA sub 11 tra 2015, 15:55

19:05 A.Radwanska-Giorgi C. ; Klađenje na susret ; 1 1,35 :hrl   :pad:

  Ovo je najbolji koef. za ovu opciju koji se trenutno može naći na tržištu,u ostalim našim kladionicama koef. je 1,30 a u svjetskim kladionicama većinom i manje od toga. Agnieszka Radwanska je jučer opravdala moje povjerenje i lagano je prošla -4,5 marginu hendikepa (6:1 6:1) protiv Koukalove a danas protiv Camile Giorgi ju vidim kao pobjednicu meča. Pozdrav svima!
Dufraisne-JBA
Dufraisne-JBA

Datum registracije : 15.12.2010
Broj postova : 221

http://www.olbg.com/?tx287534

[Vrh] Go down

DUFRAISNE-JBA ; OSOBNI POST ; TENIS ; SEZONA 2015.  Empty Re: DUFRAISNE-JBA ; OSOBNI POST ; TENIS ; SEZONA 2015.

Postaj  Dufraisne-JBA ned 19 tra 2015, 11:20

14:30 Đoković N.-Berdych T. ; Hendikep gemova 1.set -2,5 ; 1 1,85 :psk   :pad:

  Novak Đoković jedino protiv Haider-Maurera u trećem kolu nije ispunio ovu marginu hendikepa prvoga seta,učinio je to protiv Ramosa (6:1),Čilića (6:0) i Nadala (6:3). Jedino je još u :fav  koef. ovih 1,85 kao i u :psk  dok se u ostalim našim kladionicama koef. na ovu marginu hendikepa prvoga seta kreće od 1,50-1,80 a i u stranim kladionicama je u tom rasponu,po meni se isplati pokušati za ovaj vrlo lijep koef. Pozdrav svima!

Đoković imao vodstvo 5:3 u prvom setu i servis,na kraju je dobio set rezultatom 7:5. :zzid
Dufraisne-JBA
Dufraisne-JBA

Datum registracije : 15.12.2010
Broj postova : 221

http://www.olbg.com/?tx287534

[Vrh] Go down

DUFRAISNE-JBA ; OSOBNI POST ; TENIS ; SEZONA 2015.  Empty Re: DUFRAISNE-JBA ; OSOBNI POST ; TENIS ; SEZONA 2015.

Postaj  Dufraisne-JBA čet 23 tra 2015, 12:14

15:20 G.Simon-Tipsarević J. ; Zbroj gemova 1.set 10,5 ; 1-manje 1,30 :hrl   :pad:

  Margina koja postoji samo u :hrl  što se tiče naših kladionica dok je u online kladionicama koef. na ovu marginu u rasponu od 1,25 do 1,30. Gilles Simon je odigrao tri meča na zemljanoj podlozi ove sezone i sva tri puta je bilo manje gemova u prvom setu od ove margine dok je u tri meča koja je Janko Tipsarević odigrao na zemlji ove sezone dva puta bilo manje gemova uz jedan odigrani tie-break prvog seta,po meni se ovo isplati odigrati. Pozdrav svima!

Opet je prvi set završio rezultatom 7:5 dok je drugi set ostao ispod ove margine (6:4). :zzid Krenulo je naopako tako da uzimam laganu pauzu,ukoliko se skupimo na forumu nastavit ću nakon toga. Pozdrav svima!
Dufraisne-JBA
Dufraisne-JBA

Datum registracije : 15.12.2010
Broj postova : 221

http://www.olbg.com/?tx287534

[Vrh] Go down

DUFRAISNE-JBA ; OSOBNI POST ; TENIS ; SEZONA 2015.  Empty Re: DUFRAISNE-JBA ; OSOBNI POST ; TENIS ; SEZONA 2015.

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.