Lokacija : Osijek

PONEDJELJAK - 24.02.2014 Empty Re: PONEDJELJAK - 24.02.2014

Postaj  Dufraisne-JBA pon 24 vel 2014, 11:16

16:00 Bortolotti-Schonenberg 1 1,75  :fav  Rolling Eyes

U petak je bio promašaj,jednostavno Napolitano je imao svoj dan odnosno imao je svoj tjedan jer je na kraju dogurao do finala gdje je jučer Vanni ipak bio prejak. Sinicropi je u prvom setu zablesao,izgubio ga rezultatom 1:6 dok je drugi set bio drugačija priča jer se došlo do TB i taj set je mogao na obje strane s obzirom da su i jedan i drugi pritiskali u gemovima prije ali Napolitano je imao svoj dan i zasluženo upisao pobjedu. Danas također idem malo jačim koef. i parom gdje igrač na kojega tipujem nije izraziti favorit ali prema rezultatima te ostalim činjenicama nadam se da bi mogao potvrditi ulogu blagog favorita a sastaju se domaći igrač 23-godišnji Talijan Marco Bortolotti trenutno 589. na ATP ljestvici (najbolji plasman 584. mjesto) te 22-godišnji Nijemac Tom Schonenberg trenutno 684. na ATP ljestvici (najbolji plasman 683. mjesto). Bortolotti igra u korektnoj formi,najbolji plasman karijere je ostvario upravo prošlog tjedna i igra solidan tenis dok je Schonenberg u lošoj formi,vezao je 5 poraza a nije ni u ritmu mečeva jer nije igrao od sredine siječnja dok Bortolotti igra u kontinuitetu na ovoj dvoranskoj seriji Futures turnira u Italiji tokom zimskog perioda te se nadam da će iskoristiti činjenice koje ga stavljaju u ulogu blagog favorita i da će pronaći put do pobjede. Pozdrav svima!
Dufraisne-JBA

Datum registracije : 15.12.2010
Broj postova : 221

Postaj  miko21 pon 24 vel 2014, 16:30

05:20 Ito Tat.-Ghedin R. 1 (1,20) :sup

Ovdje tipujem na Tatsumua Ito kojem je ova tvdva podloga ipak Hard omiljena podloga, a i ovdje je 3. nositelj. Njegov protivnik Ghedin je upao na ovaj turnir kao lucky loser, a u katastofalnoj je formi, gdje je odigrao svega 2 susreta ove godine a i općenito je na 512 mjestu ATP ljestivce. Sve u svemu mislim da Japanac ovdje lagano slavi.

Zadnja promjena: miko21; čet 27 vel 2014, 23:18; ukupno mijenjano 1 put.
miko21
miko21

Dob : 33

Postaj  stanque pon 24 vel 2014, 16:39

18:30 Kalloni - Panetolikos Tip 1 3,75  bet365  legla lova
Gosti izrazito domačinska ekipa,domaćini 6 bodova iza njih,prilika da im se približe na tablici.