ČETVRTAK - 20.02.2014

:: Početna :: FORUM :: ARHIVA

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

ČETVRTAK - 20.02.2014

Postaj  miko21 on čet 20 vel 2014, 01:24

miko21
Admin
Admin

Datum registracije : 09.12.2010
Dob : 27
Broj postova : 772

http://vskladara.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Re: ČETVRTAK - 20.02.2014

Postaj  Dufraisne-JBA on čet 20 vel 2014, 10:34

15:00 Bejtulahi-Moraing 1 1,30  :psk legla lova  

Jučer je Nunes odigrao korektan meč i upisao 6:3 7:6 pobjedu a kako do 15 h na forumu nisam našao nijedan par s kojim bi to uklopio singlirao sam ga tako da je i jučerašnji dan bio uspješan. Za danas sam izdvojio par s Futuresa u Italiji (Rovereto F2) na kojemu je podloga tepih u dvorani a sastaju se 26-godišnji Srbin Denis Bejtulahi trenutno 671. na ATP ljestvici (najbolji plasman 603. mjesto) te 21-godišnji Nijemac Mats Moraing trenutno 984. mjesto (najbolji plasman 981. mjesto). Što se mene tiče Moraing je ono što je trebao obavio prekjučer u prvom kolu kad je zabunom naših zemaljskih kladionica postavljen u ulogu autsajdera protiv domaćeg igrača bez plasmana te je na koef. 4,10 upisao 6:4 6:4 pobjedu ali nije blistao u tom meču i kako sam odigrao za jači ulog prilično sam strahovao jer je jako loše ušao u meč s 0:3 za Schmida te je u nekoliko navrata visio na svom servisu protiv igrača koji je amater ali najvažnije je da je on upisao tu pobjedu kada je bilo važno i donio mi dobre novce. Njegov današnji protivnik Bejtulahi bi trebao biti teža prepreka,riječ je o igraču koji prilično solidno igra na ovoj podlozi a i ovdje je to pokazao u prvom kolu pobjedom nad 3. nositeljem Salvatoreom Carusom koji je blizu 350. mjesta na ATP ljestvici dok je prošle godine upravo na ovakvoj podlozi pobijedio Džumhura prilično uvjerljivo (6:1 7:5) te je imao još nekoliko vrlo dobrih pobjeda tokom sezone i trebao bi na temelju većeg iskustva pronaći put do pobjede. Pozdrav svima!
Dufraisne-JBA

Datum registracije : 15.12.2010
Broj postova : 221

http://www.olbg.com/?tx287534

[Vrh] Go down

Postaj  NUNA on čet 20 vel 2014, 10:39

19:00  dinamo kijev - valencija - ibn 2      1,60                :hrl  legla lova 

europska liga 1/16 finala
igram danas protiv takozvanog domačina dinama , zbog sigurnosnih razloga utakmica se igra na cipru tako da
se tu odmah topi prednost domačeg terena a i organizacijska- znamo svi da ukrainsko prvenszvo počinje tek u
trečem mjesecu tako da su oni odigrali i par prijateljskih utakmica -za današnji meč nedostaju najbolji strijelci
yarmolenko i mbokani pa če trener o. blokhin imati i malih problema oko sastavljanja ekipe-
valencija je stigla kompletna imaju neke izostanke ali manje bitne za ekipu u natjecateljskom su ritmu i dobroj formi
e sad motiv- nakon odlaska trenera miroslava đukiča stigao je argentinac antonio pizzi koji voli igrati ofanzivno i na gol više
također bivši igrač valencije i još nekih klubova barcelone..  nevjerujem da če eksperimentirati več če pokušati doči
do povoljnog rezultata več u prvoj utakmici

@
NUNA

Datum registracije : 09.12.2010
Broj postova : 163

[Vrh] Go down

Postaj  Leki on čet 20 vel 2014, 15:52

21.02.2014, 00:30, Delray Beach, round of 16, hard  J.Isner – D.Sela

U osmini finala turnira u Delray Beachu imamo ogleda "davida i golijata" realno gledano jer je amerikanac John Isner (rank. #13) čak 33 centimetra viši od izraelca Dudi Sele (rank. #75), a teži je čak 43 kilograma. Logično i favorit je u ovom ogledu jer se igra na hardu u americi, a tu je Isner najbolji i ostvaruje najbolje rezultate. No Isner nije u svom najboljem izdanju jer se u australiji opet ozlijedio zbog čega je i predao meč u prvom kolu AO-na i ovo mu je prvi turnir nakon toga, a i sam je rekao da ovdje ne očekuje previše i da je došao samo uhvatiti formu i što bolje se pripremiti za jače turnire koji dolaze u trećem mjesecu. U prvom kolu igrao je protiv sunarodnjaka Russela koji je u dobroj formi i dosta se namučio te slavio sa 4:6 7:6 6:4. Ubacio je dvadeset as servisa i igrao svoju standardnu igru kao i u većini mečeva ništa novo ni specijalno. Može biti zadovoljan ždrijebom jer mu sada dolazi još jedan niži igrač sa slabim servisom, a takve najviše voli jer može nešto i vratiti na prijemu, a manji raspon ruku protivnika omogućuje mu da na servisu šamara as servisima učinkovitije nego inače. Sela igra standardno prosječnu sezonu no može biti zadovoljna obzirom da je uhvatio dva ATP četvrtfinala. Ovdje je u prvom kolu demolirao Bogomolova kojem je prepustio samo dva gamea i to sve napravio je sa samo 45% ubačaja prvog servisa i to najbolje govori kako je igrao njegov protivnik no svakako dobar je rezultat za samopouzdanje izraelca. Do sada su međusobno odigrali samo jedan meč u sličnim uvjetima prije dvije godine u Winston Salemu gdje je bilo 7:6 6:2 za Isnera, a ja sam se tada dvoumio između overa prvog seta i kontra hendikepa te sam naravno na kraju odabrao krivu opciju pa ovoga puta idem na over prvog koji se najbolje plača u HL po kvoti od 1.60 što se ne viđa baš često u mečevima gdje igra server poput Isnera.

9,5/Isner J.-D.Sela 2 1.60  :hrl
Rolling Eyes
Leki

Datum registracije : 08.12.2010
Dob : 32
Broj postova : 154

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]