Lokacija : Osijek

ČETVRTAK -30.01.2014 Empty Re: ČETVRTAK -30.01.2014

Postaj  Dufraisne-JBA čet 30 sij 2014, 10:33

16:20 Krainik-Tiafoe 1 1,55  :ger Rolling Eyes

Moj današnji listić možete pronaći u osobnoj statistici,kao i uvijek kad ga imam a za dnevni post sam izdvojio ovaj par sa Futuresa u Americi gdje se sastaju 21-godišnji Kanađanin Pavel Krainik trenutno 627. na ATP ljestvici (najbolji plasman 624. mjesto) i 16-godišnji Amerikanac Francis Tiafoe trenutno 1408. na ATP ljestvici (najbolji plasman upravo ovo 1408. mjesto). Tiafoe tek počinje svoju avanturu pod okriljem ATP-a što ne čudi s obzirom da mu je tek 16 g. a ove sezone ima poraz od Mccarthy-a u tri seta te poraz od Bangoure biciklom 0:6 0:6 dok je pobjedu upisao ovdje u kvalifikacijama protiv Mylnikova u tri seta. Krainik je daleko iskusniji igrač i ovakav koef. je isključivo zbog podloge jer on više preferira tvrdu podlogu gdje je prošle godine imao osvojeni turnir ove razine u Meksiku a imao je i zapaženi nastup na turniru CH razine u Granby-u kada je prošao kvalifikacije i kolo glavnog turnira te bez obzira što je ovo zemljana podloga trebao bi pokazati na terenu tu razliku u iskustvu igre na ovoj i višim razinama jer Tiafoe je praktički još dijete i ne kažem da neće imati rezultate za koju godinu ili 10 g. te postati možda i dobar igrač ali u trenutnim odnosima snaga nadam se da će Krainik pronaći put do pobjede. Pozdrav svima!
Dufraisne-JBA

Datum registracije : 15.12.2010
Broj postova : 221

Postaj  stanque čet 30 sij 2014, 19:42

Anaheim - Philadelphia Tip 1 1,85  :fav legla lova
Igram na močne patke iz Anaheima jednu od najjačih ekipa lige.Bore se za prvo mjesto konferencije i prednost domaćeg terena u play-offu.Malo su kiksali jučerašnjim porazom doma od Minnesote,ali sve još drže u svojim rukama.Naravno ali moraju se vratiti pobjedama ako misle zadržati tu poziciju.Gosti sedmi  u svojoj konferenciji i u velikoj borbi za play-off s još šest ekipa,ali bodove nek potraže noćas negdje drugdje.