Postaj  miko21 on sri 29 sij 2014, 09:35

Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

Re: SRIJEDA - 29.01.2014

Postaj  elninjo on sri 29 sij 2014, 10:59

22:00 Barcelona - Levante DOMAĆIN DAJE GOL U OBA POLUVREMENA (1,47)  ::bhplay  legla lova

Uzvratni susret četvrt-finala španjolskog kupa, sastaju se 2 prvoligaša, Barca i Levante. Prva utakmica je završila sa uvjerljivom pobjedom Barcelone 4:1, ali unatoč tome Martino i danas ne želi ništa riskirati i želi novu pobjedu: ''Ovakve utakmice me najviše brinu. Ne volim kada se priča o tome kako je sve riješeno, a ostalo je još devedeset minuta za odigrati. Ova utakmica zaslužuje pozornost i mi ćemo ju takvom tretirati. Ne želimo dovesti Levante u situaciju da počne razmišljati o eventualnom prolasku dalje.'' Danas će Argentinac odmarati Danija Alvesa, Xavija Hernandeza i Sergija Busquetsa, a nastupit neće ni Neymar koji je povrijeđen. U sastav se vraćaju Iniesta, te kapiten Puyol koji bi sa Bartrom trebao zauzeti mjesto u zadnjoj liniji.
Levante praktički u Kataloniju dolazi na izlet, njihov trener Joaquin Caparros je odlučio od ove utakmice osloboditi većinu prvotimaca pa tako u Barcelonu uopšte nisu otpustovali Navarro, Ivanschitz, Lell, El Zhar, Diop, Xumetra, Simao, Barral, Rodas i Gomis. Na put su krenula samo trojica igrača koji su započeli zadnju utakmicu u prvenstvu kada je Levante pobijedio Sevillu u gostima sa 3:2.
Ja biram okladu da će Barca zabiti gol u oba poluvremena. Razlog?? Upravo neigranjem glavnih igrača kod gostiju, Barca će još lakše izaći na kraj sa njima, a da igram na čisti tip nema smisla zbog premalog koeficijenta. Također, statistika je na strani ove oklade, zadnjih 8 tekmi kod kuće je Barcelona zabila gol u oba poluvremena, a od zadnjih 14 samo jednom se to nije desilo (pobjeda protiv Espanyola 1:0). Ove sezone su već jednom igrali na Nou Campu i Barcelona je vrlo lako pobijedila 7:0. Danas čak ne moraju ni pobijediti, samo neka zabiju gol u oba poluvremena.

15:05 Coria-Galarza 1 1,35  :ger legla lova

Jučer totalno potonuće što se tenisa tiče i mojih parova i općenito,bilo je toliko loše da je pao čak i par kojeg sam izdvojio kao najsigurniji u dnevni post gdje sam bio bez promašaja od sredine prošlog mjeseca ali eto svakoj seriji dođe kraj. Današnji listić imate u osobnoj statistici,nadam se da će rezultati biti kudikamo bolji nego jučer a s tog listića u dnevni post izdvajam ovaj par gdje se na Futuresu u Argentini sastaju dva domaća igrača,21-godišnji Federico Coria trenutno 404. na ATP ljestvici (najbolji plasman upravo ovo 404. mjesto) te 19-godišnji Juan Ignacio Galarza trenutno 762. na ATP ljestvici (najbolji plasman 730. mjesto). Coria polako ali sigurno napreduje i postaje zemljaš vrijedan pažnje pa je tako prošle godine upisao nekoliko nastupa i na CH razini a najbolje je odigrao na turniru te razine u Buenos Airesu gdje je prošao tri kola kvalifikacija (Di aloy,Campozano,Travaglia) te u prvom kolu pobijedio Bagnisa tada 139. igrača svijeta da bi ga kasnije zaustavio Cuevas bivši Top 50 igrač. Uz to imao je još veliki broj nastupa na ovoj ITF razini gdje je imao i osvojenih turnira i polufinala i četvrtfinala. Galarza se tek probija na ITF turnire uz pokoji bljesak i stoji to da je pobijedio u jedinom dosadašnjem međusobnom meču ali baš zbog toga Coria bi ga trebao shvatiti dodatno ozbiljnije i ovaj bi put pronaći put do pobjede. Pozdrav svima!

20:45

Sve utakmice završile su sa dosta golova iako je u zadnjoj tekmi City demolirao domaćine nevjerujem da će se tako desiti i danas.
Nakon dolaska novog trenera Totenham igra preporođeno i sa starim ali iskusnim Adebayorom sigurno može biti prijetnja gostima kojima se oporavio Negredo i s Agüerom će predvoditi napad u već standardnoj formaciji 4-4-2.

20:00 Atletic Bilbao-Atletico Madrid 1X@1,60 :fav Rolling Eyes

Iskreno nisam mislio ništa postati ali kako vidim da je zamro život na stranici pa da malo probudim uspavane ljepotane.Odigrati ću  nešto što mi se čini jako izvjesnim.Uzvrtna utakmica kupa Kralja.Prva je završila 1:0 za današnjeg gosta.Obije momčadi su u odličnoj formi ali mi se ipak čini kako je domaćin u nešto bolji,kao da momčad iz Madrida malo posustaje u zadnje vrijeme sa nekoliko nerješenih rezultata.Baski su strašno jaki na svom terenu i ako ništa drugo mislim da su kadri obraniti barem X u ovoj utakmici.Ja sam odigrao i na prolaz Atletic Bilbaa po koeficijentu 5,00 u bet365.