UTORAK - 28.01.2014

:: Početna :: FORUM :: ARHIVA

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

UTORAK - 28.01.2014

Postaj  miko21 on pon 27 sij 2014, 21:58

miko21
Admin
Admin

Datum registracije : 09.12.2010
Dob : 26
Broj postova : 772

http://vskladara.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Re: UTORAK - 28.01.2014

Postaj  elninjo on uto 28 sij 2014, 10:25

20:45 Manchester Utd - Cardiff 1 (1,35)  :niw:  legla lova 

Susret aktuelnog prvaka, Crvenih đavola iz Manchestera (7. mjesto, 37 bodova) i posljednjeplasirane ekipe lige Cardiffa (18 bodova). Manchester sa Moyesom ove godine nije ni sjena ekipe ekipe koja je prošle godine osvojila naslov, ove godine se pate sa svakim, a tome su po meni prvenstveno krive ozljede kojih je ove godine u Unitedu bilo stvarno previše. Za ovaj meč im se konačno vraćaju Rooney i Van Persie koji su normalno trenirali i trebali bi nastupiti danas. Također, debitirat bi trebao i Španac Mata koji je došao iz Chelsea u rekordnom transferu što se Manchestera tiče, platili su ga 45 miliona eura. Mata će po meni biti pravo pojačanje za Crvene đavole jer oni i nemaju neku klasu u veznom redu još od Scholsa.
Vlasnik Cardiffa je karizmatični Vincent Tan, inače i čovjek koji je preuzeo FK Sarajevo, i on je na klupu velške ekipe doveo bivšeg Đavola i ''zlatnu rezervu'' kluba sa Old Trafforda, Ole Gunnar Solskjaera koji je izjavio da unatoč tome što njegovoj ekipi trebaju bodovi teško mogu očekivati pozitivan rezultat protiv Uniteda, ali će pružiti igru na koju mogu biti ponosni.
Cardiff je na posudbu doveo dvojac upravo iz Manchestera, Zahu i Fabia, ali oni nemaju pravo nastupa danas. Također izostati će veznjak Mutch, te dva zadnja Taylor i Connolly.
Ovdje ja očekujem rutinsku pobjedu Manchestera koji ni danas neće biti u 100% punom sastavu (nedostaju Vidić, Ferdinand, Nani i Carrick) ali je situacija puno bolja nego na početku sezone, imaju oni igrače koji mogu zamijeniti navedene da bez problema pobijede Cardiffa i ako žele izboriti evropska natjecanja onda ovakve utakmice jednostavno moraju dobijati.

Sretno svima.
elninjo

Datum registracije : 17.09.2013
Broj postova : 72

[Vrh] Go down

Postaj  Dufraisne-JBA on uto 28 sij 2014, 11:16

15:35 Aubone-Sakamoto 1 1,35  :ger Rolling Eyes

Jučer je na meču Monteferrario-Portmann livescore zaštekao kod rezultata 6:7 6:6 i kako dugo nije bilo ni traga ni glasa od njih a relativno brzo su igrači parova izašli na taj teren mislio sam da je Monteferrario izgubio 6:7 6:7 ali službeni rezultat glasi 6:7 7:6 6:1 tako da je to prošlo. Današnji listić sam ostavio u osobnoj statistici a s tog listića sam izabrao ovaj par koji se igra na Futuresu u SAD-u a sastaju se 26-godišnji Amerikanac Jean-Yves Aubone trenutno 671. na ATP ljestvici (najbolji plasman 475. mjesto) te Brazilac Pedro Sakamoto trenutno 497. na ATP ljestvici (najbolji plasman 491. mjesto). Igračkom kvalitetom su podjednaki uz blagu prednost Aubonea u najboljem plasmanu dok su iskustvo i forma dosta na strani Amerikanca,posebno forma jer Sakamoto ima 4 uzastopna poraza od Dischingera,Crivoi-a,Junga i Turini-a dok Aubone igra prilično solidno ovaj mjesec,u Sunrise-u je lagano prošao kvalifikacije te u prvom kolu izbacio Nguyena a onda je vrlo dobrom Edmundu dobio prvi set sa 6:0 ali je u sljedeća dva mladi i perspektivni Britanac na kojeg sam tipovao protiv Mine prošli tjedan ipak pronašao put do pobjede. Turnir se igra u Palm Coastu u Floridi a to je savezna država koja je prijavljena kao prebivalište Aubone-a tako da praktički igra na domaćem turniru uz to što je iskustvo i forma na njegovoj strani te se nadam kako će pronaći put do pobjede. Pozdrav svima!
Dufraisne-JBA

Datum registracije : 15.12.2010
Broj postova : 221

http://www.olbg.com/?tx287534

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

:: Početna :: FORUM :: ARHIVA