PONEDJELJAK - 27.01.2014

:: Početna :: FORUM :: ARHIVA

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

PONEDJELJAK - 27.01.2014

Postaj  miko21 on ned 26 sij 2014, 18:28

miko21
Admin
Admin

Datum registracije : 09.12.2010
Dob : 26
Broj postova : 772

http://vskladara.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Re: PONEDJELJAK - 27.01.2014

Postaj  miko21 on ned 26 sij 2014, 22:03

20:00 JTwen/MVVMa/dng-JTwente daje (1,20) :sup legla lova 

Ovo opciju ekipa daje gol ću u budućnosti forsirati pogotovo subotom i nedjeljom gdje ću isključivo od tih parova sastavljati listić. Naime, u subotu navećer kad sam sastavljao listić za nedjelju sam odabrao 11 parova ekipa daje gol i na kraju je svih 11 prošlo tako da mi je to dalo vjetar u leđa što se tiće te opcije. Maastricht je u lošoj formi gdje u zadnjih 5 utakmica imaju 1 pobijedu i 4 poraza, a štp se tiće susreta u gostima tu imaju omjer 3:1:7 gol razlika 13:18. Twente ima kući omjer 6:4:2 gol razlika 18:6 i vjerujem kako uzdrmanom Maastrichtu mogu dati gol.

Zadnja promjena: miko21; pet 31 sij 2014, 19:57; ukupno mijenjano 1 put.
miko21
Admin
Admin

Datum registracije : 09.12.2010
Dob : 26
Broj postova : 772

http://vskladara.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Postaj  Vlado on pon 27 sij 2014, 08:41

20:30 Crotone-Siena oba daju gol@1,80  :sup Rolling Eyes

Zašto ne iskoristiti dok još spavaju ovaj tečaj na oba daju gol koji nudi  :sup vani je to dobrano palo.Pa iskreno malo me i čudi ovakav tečaj na ovu opciju kada se vidi koliko često ove dvije momčadi igraju utakmice sa oba daju gol.Crotone nas svojim domaćim utakmicama uvijek daje barem gol a u 8 od 10 utakmica gol je i primio.Siena je također efikasna i u 9 od 10 gostujućih utakmica dala je barem jedan gol a u 7 od 10 je primila gol kada je gostovala.Dakle ovdje se radi o velikom uzorku koji bi trebao i danas biti točan,ali znamo da je sve ponekad uzalud ako se poklopi loš dan.Za manje odvažne opcija da domaćin daje  ili da gost daje je također jako prihvatljiva jer i tu opciju  :sup plaća po 1,35.Sada vidim da sam napravio grešku jer da sam uplatio pojedinačno domaćin daje i gost daje imao bi ukupan tečaj 1,82 što i nije neka razlika ali zašto ne uzeti kad već davaju.
Vlado

Datum registracije : 16.12.2010
Broj postova : 159

[Vrh] Go down

Postaj  Dufraisne-JBA on pon 27 sij 2014, 10:55

16:30 Portmann-Monteferrario 2 1,45  :fav legla lova 

Za danas sam izdvojio ovaj par a ostatak listića ću sastaviti od parova kolega,najvjerojatnije će to biti Twente daje gol i Siena daje gol ali to ću još vidjeti kako uklopiti prema ponudi kladionice. Selektirao sam par sa Futures turnira u Argentini,prvog u godini u toj državi a između ostalih sastaju se i dva domaća igrača 28-godišnji Joaquin-Jesus Monteferrario trenutno 745. na ATP ljestvici (najbolji plasman 513. mjesto) te 20-godišnji Leandro Portmann trenutno 1127. na ATP ljestvici (najbolji plasman 1119. mjesto). Obojica većinu mečeva tokom sezone odigraju na Futures turnirima u svojoj domovini a više iskustva i uspjeha ima Monteferrario što govori broj mečeva,pobjeda,zarada,trenutni plasman,najbolji plasman i svi ostali parametri koji su na njegovoj strani. Stoji da je Portmann mlađi i da ima više prostora za napredak ali prema dosadašnjim rezultatima on ne pokazuje taj potencijal dok je Monteferrario prošle sezone imao dosta četvrtfinala i polufinala na ovoj razini a zabilježio je i nastup na CH turnirima koji su bili na rasporedu u Argentini te bi na temelju iskustva i za sada veće kvalitete trebao pronaći put do pobjede. Pozdrav svima!
Dufraisne-JBA

Datum registracije : 15.12.2010
Broj postova : 221

http://www.olbg.com/?tx287534

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

:: Početna :: FORUM :: ARHIVA