[Vrh] Go down

Re: ČETVRTAK - 16.01.2014

Postaj  Vlado on čet 16 sij 2014, 07:18

20:15 Danska(-4,5)-Češka 1@1,46  bet365 Rolling Eyes

Kada nešto ide dobro treba igrati dok se ne promaši.Danas opet rukomet i opet hendikep ovaj puta na domaćine prvenstva Dansku.Ovdje je sve jasno Danska je pobijedila Austriju sa 4 razlike a hendikep je također bio postavljen na 6,5 kao i ovdje danas i nije prošao.Neću ni danas igrati taj srednji nego ovaj za čak 2 gola manje a tečaj po meni i više nego korektan.Česi izgubili od Austrije 10 golova razlike,a ta ista Austrija samo 4 od Danske dakle po svemu bi Danska trebala pobijediti barem sa pet golova razlike.Na kraju da dodam da je Češka odigrala jedva nerješeno sa Makedonijom koja je imala bezbroj prilika da lako rješi utakmicu u svoju korist a ti isti Makedonci izgubili su od Danaca sa 8 golova razlike.Nakon svega izrečenoga lako se dade zaključiti da je i u drugom meču po meni sve jasno i ja sam odigrao na čistu pobijedu Austrije po tečaju 2,00 u bwinu.
avatar
Vlado

Datum registracije : 16.12.2010
Broj postova : 159

Postaj  Djuro on čet 16 sij 2014, 08:16

20:00 Villarreal/odg-RSociedad da; 1,70 Rolling Eyes

Villarreal mi je postao jedan od favoritnih klubova španjolske lige, unatoč i ne baš pohvalnoj formi. Jako često izvlače remije. Slična je situacija i u omjeru sa Sociedadom, gdje je remi najčešći ishod, ali ono što volim kod njih je što skoro pa uvijek daju gol. U prilog tome ide statistika, gdje Villarreal bilježi 2.1 gol po utakmici, te u domaćim utakmicama nikada nisu primili više od dva gola. Sociedad je također sličnih odlika, gdje u gostujućim utakmicama statistički daju isto po 2.1 gol. Inače je jeoš interesantno, da je ovaj ogled ujedno i treći uzastopni ogled između ove dvije momčadi, pretprošlu su igrali također kup, čiji je ishod bio 0:0,a prošlu su igrali u ligi, gdje je domaćin, Villarreal dobio 5:1. Mislim da će i jedna i druga ekipa zapeti da nadoknade tih slabih 0:0. Iako sam mislio staviti tip na Villarreal u PiKu, predomislio sam se i mislim da suma-sumarum, oba tima imaju predispoziciju i motivaciju zabiti.

18.01.2014, 01:00, Australian Open, 3. round, hard  F.Mayer-J.Janowicz

Australian Open stigao je do trećeg kola gdje se igraju mečevi u donjem dijelu ždrijeba. Zanimljiv ogled odigrat će Poljak Jerzy Janowicz (rank. #20) i Nijemac Florian Mayer (rank. #37). Janowicz je sretno stigao do ove faze natjecanja jer je imao vrlo lagan ždrijeb koji mu je prvo dobio domaćeg igrača sa pozivnicom Thompsona protiv kojeg je morao hvatati zaostatak od 0:2 u setovima, a u drugom kolu išao je na "prašinara" Andujara koji već tradicionalno na tvrdoj podlozi ne može pobijediti niti jednog igrača kojem odgovaraju brzi uvjeti. U tom meču također je mora hvatati zaostatak od seta i breaka no opet je uspio se izvući i dobiti dva seta preko tie-breaka i onda sve završiti u četvrtom sa 6:3. Žalio se puno poljak na veliku vrućinu kao i dosta ostalih igrača no veći problem stvarala mu je ozljeda stopala koju vuče. Servisi su mu bili snažni i dosta dobro je pogađao što sugerira da je sanirao rame koje ga je mučilo prošle sezone no puno šansi za break koje je pružio puno slabijim protivnicima i dosta niski brojevi osvojenih poena na servisu za igrača visokog preko dva metra kazuju da nije ni blizu svoje najbolje forme. Za njega tek sada slijedi pravi test mogućnosti jer ima prvog ozbiljnog protivnika u vidu Mayera koji je solidno otvorio sezonu sa polufinalom Dohe iako nije baš odigrao spektakularno no rezultat je na kraju ispao jako dobar. U Aucklandu se nije proslavio i odmah je izletio od Matoševića također nakon tri seta. Ovdje je u prvom kolu lagano svladao Kudlu sa 3:0 u setovima, a onda odigrao još jedan dugački meč sa Youzhnyem kojeg je pobijedio u petom setu sa 6:3. Niti jedan igrač još nije prošao treće kolo na ovom Grand Slamu te sad imaju priliku no veća šansa svakako je za Mayera pošto je Janowicz bio totalno neuvjerljiv i samo pukom srećom uspio se provući do ove faze natjecanja. Do sada su snage odmjeravali u dva navrata i oba puta bio je bolji Nijemac jednom na clayu i jednom na travi Wimbledona gdje su također igrali pet setova. Danas bi također prednost dao Mayeru jer je svakako spremniji i u boljem izdanju od Janowicza koji se vidno muči i provlači zahvaljujući prvenstveno svom servisu koji ga drži u igri no sad mu to više neće toliko pomoći jer Mayer također zna dobro servirati, a kud i kamo je opasniji na returnu nego prijašnja dva protivnika koje je pobijedio poljak tako da ovdje vidim kao konačnog pobjednika Floriana Mayera.

13:00 Omsk - Spartak M. Tip 1 1,35 legla lova
Omsk se još uvijek nada play-offu nakon katastrofalnog ulaska u sezonu.Trenutno su deseti s tri boda zaostatka i tekmom više za osmim Traktorom.Danas jednostavno moraju pobijediti Spartak u kojem vlada rasulo nakon gubitka glavnog sponzora i koji u zadnje vrijeme niže samo poraze.
avatar
stanque

Datum registracije : 15.12.2010
Broj postova : 111

Postaj  elninjo on čet 16 sij 2014, 16:16

01:00 (12,5)A.Bargnani MANJE (1,85) BHPlay legla lova

Bargnani je talijanski košarkaš koji je izabran kao 1. pick na draftu 2006. godine od strane Toronto Raptorsa (inače prvi igrač sa Starog kontinenta kojem je to uspjelo). Međutim, on nikada nije opravdao očekivanja koja se nameću 1.pickovima drafta, što zbog povreda na početku NBA karijere, a što zbog toga što mu je nivo inteligencije na nivou sobne temperature. Nema veze sa mojim današnjim parom ali evo 2 videoklipa koji pokazuju svo ''veličanstvo'' Andreine igre, u prvom (http://www.youtube.com/watch?v=p7b5wHb6htM) se vidi kako čovjek pri vodstvu Knicksa 12 sekundi prije kraja utakmice šuta tricu, umjesto da samo zadrži loptu, i naravno promašuje i time omugućava Bucksima još jedan napad za izjednačenje ili eventualnu pobjedu. Drugi klip (http://www.youtube.com/watch?v=fqTeFODPO7E) pokazuje ''savršenstvo'' njegove igre u odbrani..
Eh sad da se vratim razlozima za igranje ovog para. Bargnani do sada ima minutažu od tačno 30min po utakmici, što je koristio za 13,5 ppg što je za poen više od današnje granice. U zadnje 3 utakmice nije prelazio ovu granicu, postizao je 8,10,10 poena ali je evidentno da više nema tolike ovlasti u napadu, ukupno je u te 3 utakmice uputio samo 21 šut. Još jedna stvar, povratkom Tysona Chandlera njegova minutaža se evidentno smanjuje pa je tako u prošlom meču (prvom nakon povratka Chandlera) igrao 8 minuta manje od prosjeka i kao što sam rekao, postigao je 8 poena. I još nešto, danas Knicksi igraju protiv Indiane koja u reketu ima 2 grdosije, Hibberta i Westa, koji su možda i najbolji odbranbeni u NBA ligi i vjerujem da će zaustaviti Bargnanija ispod 12 poena.

02:20 Ferrer D.-Chardy J. 1 (1,35) :sup legla lova

Ovdje mi je stvarno odličan koef. na Davoda Ferrera. Bez obzira što je od Ferrera glavna podloga ipak šljaka, ali je prošle sezone pokazao da odlično zna igrati i na Hardu (26 pobijeda i 10 poraza). To su jednostavno odlike kvalitetnih tenisača da znaju igrati gdje god da se pojave :sm. Za Ferrera je ovaj turnir jako uspješan jer je dva puta došao do polufinala i jednom do četvrtfinala. Ove godine je prvo kolo lagano prošao Gonzalesa, a u drugom kolu je Mannarino stvarao pritisak, ali opet je završilo 3:1 za Ferrera. Kad je u pitanju Francuz prošle godine je ubilježio svega 18 nastupa na Hardu gdje je imao 8 pobijeda i 10 poraza. U prvom kolu AO je izbacio šljakera Huta Galunga, a u drugom kolu malo iznenađujuće Dolgopolova poslao doma. Dometi Chardya na ovom turniru su 2x 1.kolo i jednom četvrtfinale. Mislim da je ovdje Ferrer apsolutni favorit i ovdje sve govori da će upisati pobijedu, jer ne vidim kako Chardy može odigrati 3 seta bolje od Davida.

Zadnja promjena: miko21; pet 17 sij 2014, 07:47; ukupno mijenjano 1 put.

miko21 je napisao/la:02:20 Ferrer D.-Chardy J. 1 (1,35) :sup

Dalo bi se o ovom meču raspravljati nije bez veze pre visoko postavljn koef na Davida
avatar
Leki

Dob : 32

Postaj  Djuro on čet 16 sij 2014, 22:42

Glupi Villarreal ne može ni penal zabiti. Od sad sam naučio da je bolje igrati "daje gol" na ne-favorita, jer je danas na gol Sociedada bio koef 1,50 i sjebalo me ovih 1,15 od villarreala... :zzid