[Vrh] Go down

PETAK - 10.01.2014 Empty Re: PETAK - 10.01.2014

Postaj  Vlado pet 10 sij 2014, 07:36

20:00 Tours-Cean over 2 gola@1,60  bet365 legla lova

U osobnom postu igrao sam istu utakmicu over 2,5 gola,kao i da oba daju gol a ovdje igram okladu da će biti više od 2 gola što znači da ako budu samo 2 vraća mi se ulog što je odlična varijanta ako znamo da je ove godine domaćin igrao u svim utakmicama sa najmanje 2 gola po susretu a njihovi gosti to nisu napravili samo dva puta i to u kup utakmicama u prvenstvenima su to napravili svaki put.
Vlado
Vlado

Datum registracije : 16.12.2010
Broj postova : 159

Postaj  miko21 pet 10 sij 2014, 11:26

03:50 Berankis R.-Martin And. 1 (1,25) :sup legla lova

Igram na Berankisa koji je u solidnoj formi gdje je dosadašnje protivnike (Ghem, Naso) dobio vrlo lagano. Andrej Martin je oba susreta susreta kvalifikacija otišao u treći set, prvo protiv Chiudinellia, a potom protiv Ilije Bozoljca koji ga je prvi set dobio 6:0. Vjerujem u pobijedu Berankinsa pa čak i hendi od 3,5, ali idemo na sigurno.

Zadnja promjena: miko21; sub 11 sij 2014, 09:12; ukupno mijenjano 1 put.

19:00 St.Polten-Furstenfeld 2 1,35  :hrl legla lova

Sljedeća 2-3 dana pravim mali odmak od tenisa jer danas se igra 3. kolo kvalifikacija i svi parovi su nekako na nož,nema više loših igrača i igračica u ždrijebu nego samo boljih i malo lošijih tako da tu svatko svakoga može dobiti a oni parovi koji su izgledniji tu su kladionice toliko srezale koef. da po meni to nema neki value. Okrećem se košarci,austrijskoj ligi na koju i inače volim tipovati a večeras se sastaju St.Polten koji je na omjeru 1-15 i Furstenfeld koji je na omjeru 6-10. Furstenfeld je majstorski izvukao zadnju utakmicu protiv vrlo jakog Welsa kad su u zadnju četvrtinu ušli s -10 ali su nevjerojatnom serijom uspjeli na kraju pobijediti odličnog protivnika a večeras bi protiv igrački i rezultatski najslabije momčadi trebali potvrditi taj uspjeh. St.Polten je u 16 utakmica ostvario samo jednu pobjedu i to protiv Graza koji je igrački i rezultatski druga najslabija momčad lige a forma im je takva da u 7 zadnjih utakmica imaju isto toliko poraza. Furstenfeld ove sezone igra polovično i na mahove,ali protiv Vienne su do posljednje četvrtine igrali ravnopravnu utakmicu dok su Wels pobijedili te su pokazali da znaju igrati kvalitetnu košarku i ukoliko odigraju na toj razini trebali bi večeras upisati pobjedu u regularnom dijelu što je moj tip za ovu utakmicu. Pozdrav svima!
Dufraisne-JBA

Datum registracije : 15.12.2010
Broj postova : 221

Postaj  stanque pet 10 sij 2014, 18:11

01:00 Indiana - Washington Tip 1 1,20  :fav legla lova
Večeras opet na Indianu.
Vodeća momčad lige dočekuje osrednji Washington s negativnim omjerom 16-17.
Čarobnjaci imaju vezane dvije pobjede nakon tri poraza,dok Indiana nakon tri pobjedu u nizu prekjučer doživjeli poraz  u Atlanti.
Noćas traže iskupljenje pred svojom publikom i novu pobjedu da se malo odvoje od Miami-a koji je sinoć doživio poraz u New Yorku.