UTORAK - 07.01.2014

:: Početna :: FORUM :: ARHIVA

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

UTORAK - 07.01.2014

Postaj  miko21 on uto 07 sij 2014, 07:16

miko21
Admin
Admin

Datum registracije : 09.12.2010
Dob : 27
Broj postova : 772

http://vskladara.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Re: UTORAK - 07.01.2014

Postaj  Vlado on uto 07 sij 2014, 08:10

16:30 Wolfsburg-Vitesse više od 2,5 gola @1,40  :sup  legla lova 

Kažu da se nije uputno kladiti na prijateljske utakmice,ali ja hoću kada igraju njemci i nizozemci golova bi svakako trebalo biti barem tri koliko meni treba za prolaz.Igraju u Ujedinjenim arapskim emiratima dakle neće im biti zima,a tko zna možda im danas bude prevruće. :sm
Vlado

Datum registracije : 16.12.2010
Broj postova : 159

[Vrh] Go down

Postaj  Leki on uto 07 sij 2014, 10:46

08.01.2014, 01:30, Auckland, round of 16, hard  J.Isner – L.Lacko  legla lova 

U drugom kolu ATP turnira serije 250 koji se igra u Aucklandu na tvrdoj betonskoj podlozi za nagradni fond od 455,190 dolara sastaju se Amerikanac John Isner (rank. #14) i slovak Lukaš Lacko (rank. #90). Izraženi favorit u ovom meču je 208 centimetara visoki amerikanac no linije hendikepa postavljene su na pre visoke granice pošto Isner uglavnom setove dobiva sa jednim breakom ili kroz tie break. Ove sezone nastupio je na egzibiciji u sklopu Hopman Cupa i upisao pobjedu protiv Munoz-De La Nava sa 6:3 6:4 te poraz doživio od Tsonge sa 7:6 6:3. Lacko je nakon dosta stresne prošle sezone u kojoj je imao problema sa ozljedama ove godine krenuo je na turnir u Chennaiu no nije se proslavio i uvjerljivo je izgubio od Sele u prvom kolu sa 6:4 6:2. Ovdje u Auckladnu gdje brani četvrtfinale iz prošle sezone morao je pak u kvalifikacije radi lošeg rankinga no bez problema riješio je dva domaća igrača Norriea i Venusa bez izgubljenog seta. Sreće je imao i u prvom kolu jer je ponovno dobio domaćeg igrača Stathama koji je upao sa pozivnicom organizatora i njega je pobijedio vrlo lagano sa 6:3 6:1. Dakle slovak je već upoznao podlogu i turnir te se dobro prilagodio dok je Isneru ovo tek prvi meč ovdje i ne očekujem nikako da danas razvali Lacka sa više od pet gameova razlike jer to nije u njegovom stilu i nema takve sposobnosti na returnu da uzme protivniku pregršt gameova. Ove sezone nije uspio pobijediti  ni Munoza sa više od pet gameova koji je ipak dosta slabiji od Lacka pogotovo na tvrdoj podlozi tako da ne vjerujem da to može uraditi ni danas te stoga igram kontra hendikep od 5.5 koji se nudi trenutno u SS-u po 1.30, a brzi su ga mogli uhvatiti i po 1.50 no nije loše uzeti ni over prvog koji se plaća vrlo solidno po čak 1.70 što je teško naći u mečevima gdje igra John Isner.

Isner J.(h-5,5)-Lacko L. 2 1.30  :sup
Leki

Datum registracije : 08.12.2010
Dob : 32
Broj postova : 154

[Vrh] Go down

Postaj  elninjo on uto 07 sij 2014, 13:15

01:00 Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes UNDER 6 (1,40)  bet365  ODGOĐENO

Večeras igra Buffalo i naravno biram okladu na manje golova. Jednostavno, to je ekipa koja ne zabija puno golova, dok također i ne primaju puno, na golu imaju fantastičnog Millera, inače jedinog reprezentativca SAD-a iz ekipe Sabresa. Ova granica je na njihovim mečevima pređena samo 5 puta u 42 odigrana susreta, a zadnji put prije 24 meča kada su izgubili od Anaheima sa 6:2. Ni Carolina nije neka ekipa na čijim susretima pada mnogo golova, na prosjeku su od 5,3 i nadam se da ni danas neće ići preko, a ja opet biram okladu koja mi u slučaju da padne tačno zadani broj golova (u ovom slučaju 6) vraća ulog.

Sretno svima.
elninjo

Datum registracije : 17.09.2013
Broj postova : 72

[Vrh] Go down

Postaj  Djuro on uto 07 sij 2014, 14:28

22:00 Valencia-Atletico X2; 1,35  legla lova 

Solidan koeficijent za dvoznak. Iako Valencija nije neozbiljan protivnik, samo ću se nadovezati na moj post od subote: "Atletico me impresionirao činjenicom da u zadnjih 25 utakmica ima samo jedan poraz, 3 remija i 21 pobjedu. Za sada imaju nanizanih 6 pobjeda, te mislim da tu neće stati. Malaga je ozbiljan suparnik, ali mislim da nije dovoljno ozbiljan da zaustavi nalet Atletica, jer često izvlače remi, ili ako dobe-dobe saminimalnom razlikom."

:good
Djuro
Webmaster
Webmaster

Datum registracije : 11.12.2012
Dob : 21
Broj postova : 126

[Vrh] Go down

Postaj  mystery on uto 07 sij 2014, 15:52

03:30   Edmonton-St.Louis   X2   1.35    :sup  legla lova 

Tipovanje protiv Edmontona mi je dobro išlo sve dok nije došla Tampa, ali dobro, mislim da je St.Louis na kojeg sam isto već uspješno tipovao bolji od Tampe. Edmonton je još uvijek zadnji u Zapadnoj konferenciji sa 33 bodova, 3 manje od predzadnjeg Calgarya i 9 od 12. Nashvilla. St.Louis je 3. sa 3 boda prednosti ispred San Josea koji danas igra protiv već spomenutog Nashvilla i morao bi doći do lagane pobjede što znaći da St.Louis ne smije riskirati kada je na samo 4 boda zaostatka za 1. i 2. Anaheimom i Chicagom. Edmonton doma srednja žalost, a St.Louis u gostima dobar, ali imaju motiva i trebali bi doći do pobijede.

SRETNO    :))
mystery

Datum registracije : 06.12.2011
Broj postova : 113

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

:: Početna :: FORUM :: ARHIVA